Elinchrom Türkiye
11
Büyük Postane Caddesi No:8Sirkeci,34100
+90(212) 512 27 23Elinchrom stüdyo flaşları / ışık sistemleri türkiye distribütörü.  ithalat fotoğraf sektörüne 1998 yılında adım atan firmamız; profesyonel ekipmanın, profesyonelce satılacağı ilkesinden hareketle; başladığımızdan bu güne kadar, hep kaliteli, hep alanında isim yapmış ürünlerle çalışmış; bütün ilişkilerinde, verdiği hizmetlerde, teknik destekte, sunumda, eğitimde profesyonelce davranmaya özen göstermiş, bundan geri adım atmamaya çalışmıştır. Önceliğimiz insani ve ahlaki değerler oluptüketiciye sunduğumuz her ürünün arkasında ismimizle durmaktaülkemizde temsil ettiğimiz her markayı, dünyadaki yerine uygun sistemle, destekle, iş anlayışıyla temsil etmekteyiz. Profesyonel stüdyo, ürün, reklam fotoğrafçıları/ ındoor, outdoor gelin fotoğrafçıları/ home studio, still life fotoğrafçılar içinisviçre saati şaşmazlığı ve kalitesinde; fotoğraf dünyasında geniş kabul gören, fotoğrafa yön veren profesyonellerce yaygın olarak kullanılan; isviçre ürünü elınchrom paraflaş sistemleri de türkiye'de, ithalat temsilciliğinde ve güvencesinde satılmaktadır. Bunun yanında tüm dünyada kendisine haklı bir yer edinmiş olan benro; tüm fotoğraf, video tripodları ve aksesuarlarıyla; profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılar için özenle üretilmiş çantalarıyla; özel üretim mefoto tripodlarıyla. ..en güzel fotoğrafların peşindeki, en iyi fotoğraf için, en iyi filtre seçiminin bilincindeki kullanıcılar için ingiliz lee ve alman helıopan filtrelerçalışırken rahatlığı ve özgürlüğü arayan outdoor fotoğrafçılar için; godox taşınabilir, akülü flaş sistemleri. ..dünyadaki en yaygın ve en eski fotoğraf aksesuarları üreticisi alman kaıser. ..tüm bu markaları ülkemizde gururla temsil ediyor; fotoğraf çekenin, fotoğrafçının ihtiyacı olan daha bir çok ekipmanı, malzemeyi profesyonel anlayış ve ilkelerle tüketicisine ulaştırıyoruz. Herkesin mutlu olacağı, ihtiyaçlarına kolayca çözüm bulacağı, iletişimin sürekli olduğuilkeli, dürüst, güvenli bir ortamda tanışmak dileğiyle. .
13855Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Türkiye'nin her yerine
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sirkeci,.

İletişim Formu
Elinchrom stüdyo flaşları / ışık sistemleri türkiye distribütörü.  ithalat fotoğraf sektörüne 1998 yılında adım atan firmamız; profesyonel ekipmanın, profesyonelce satılacağı ilkesinden hareketle; başladığımızdan bu güne kadar, hep kaliteli, hep alanında isim yapmış ürünlerle çalışmış; bütün ilişkilerinde, verdiği hizmetlerde, teknik destekte, sunumda, eğitimde profesyonelce davranmaya özen göstermiş, bundan geri adım atmamaya çalışmıştır.

Önceliğimiz insani ve ahlaki değerler oluptüketiciye sunduğumuz her ürünün arkasında ismimizle durmaktaülkemizde temsil ettiğimiz her markayı, dünyadaki yerine uygun sistemle, destekle, iş anlayışıyla temsil etmekteyiz.
Profesyonel stüdyo, ürün, reklam fotoğrafçıları/ ındoor, outdoor gelin fotoğrafçıları/ home studio, still life fotoğrafçılar içinisviçre saati şaşmazlığı ve kalitesinde; fotoğraf dünyasında geniş kabul gören, fotoğrafa yön veren profesyonellerce yaygın olarak kullanılan; isviçre ürünü elınchrom paraflaş sistemleri de türkiye'de, ithalat temsilciliğinde ve güvencesinde satılmaktadır.

Bunun yanında tüm dünyada kendisine haklı bir yer edinmiş olan benro; tüm fotoğraf, video tripodları ve aksesuarlarıyla; profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılar için özenle üretilmiş çantalarıyla; özel üretim mefoto tripodlarıyla. ..en güzel fotoğrafların peşindeki, en iyi fotoğraf için, en iyi filtre seçiminin bilincindeki kullanıcılar için ingiliz lee ve alman helıopan filtrelerçalışırken rahatlığı ve özgürlüğü arayan outdoor fotoğrafçılar için; godox taşınabilir, akülü flaş sistemleri. ..dünyadaki en yaygın ve en eski fotoğraf aksesuarları üreticisi alman kaıser. ..tüm bu markaları ülkemizde gururla temsil ediyor; fotoğraf çekenin, fotoğrafçının ihtiyacı olan daha bir çok ekipmanı, malzemeyi profesyonel anlayış ve ilkelerle tüketicisine ulaştırıyoruz.

Herkesin mutlu olacağı, ihtiyaçlarına kolayca çözüm bulacağı, iletişimin sürekli olduğuilkeli, dürüst, güvenli bir ortamda tanışmak dileğiyle. .
Firmanızı Ekleyin

Sirkeciport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.