Kamer İthalat
11
Büyük Postane Caddesi No:8Sirkeci,34100
+90(212) 512 27 23Elinchrom stüdyo flaşları / ışık sistemleri türkiye distribütörü. Kamer ithalat fotoğraf sektörüne 1998 yılında adım atan firmamız; profesyonel ekipmanın, profesyonelce satılacağı ilkesinden hareketle; başladığımızdan bu güne kadar, hep kaliteli, hep alanında isim yapmış ürünlerle çalışmış; bütün ilişkilerinde, verdiği hizmetlerde, teknik destekte, sunumda, eğitimde profesyonelce davranmaya özen göstermiş, bundan geri adım atmamaya çalışmıştır. Önceliğimiz insani ve ahlaki değerler oluptüketiciye sunduğumuz her ürünün arkasında ismimizle durmaktaülkemizde temsil ettiğimiz her markayı, dünyadaki yerine uygun sistemle, destekle, iş anlayışıyla temsil etmekteyiz. Profesyonel stüdyo, ürün, reklam fotoğrafçıları/ ındoor, outdoor gelin fotoğrafçıları/ home studio, still life fotoğrafçılar içinisviçre saati şaşmazlığı ve kalitesinde; fotoğraf dünyasında geniş kabul gören, fotoğrafa yön veren profesyonellerce yaygın olarak kullanılan; isviçre ürünü elınchrom paraflaş sistemleri de türkiye'de, kamer ithalat temsilciliğinde ve güvencesinde satılmaktadır. Bunun yanında tüm dünyada kendisine haklı bir yer edinmiş olan benro; tüm fotoğraf, video tripodları ve aksesuarlarıyla; profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılar için özenle üretilmiş çantalarıyla; özel üretim mefoto tripodlarıyla. ..en güzel fotoğrafların peşindeki, en iyi fotoğraf için, en iyi filtre seçiminin bilincindeki kullanıcılar için ingiliz lee ve alman helıopan filtrelerçalışırken rahatlığı ve özgürlüğü arayan outdoor fotoğrafçılar için; godox taşınabilir, akülü flaş sistemleri. ..dünyadaki en yaygın ve en eski fotoğraf aksesuarları üreticisi alman kaıser. ..tüm bu markaları ülkemizde gururla temsil ediyor; fotoğraf çekenin, fotoğrafçının ihtiyacı olan daha bir çok ekipmanı, malzemeyi profesyonel anlayış ve ilkelerle tüketicisine ulaştırıyoruz. Herkesin mutlu olacağı, ihtiyaçlarına kolayca çözüm bulacağı, iletişimin sürekli olduğuilkeli, dürüst, güvenli bir ortamda tanışmak dileğiyle. ..
24747Ziyaretçi
 • Yetkili Kamer ÖZÇELİK
 • Adres Büyük Postane Caddesi No:8 - Sirkeci
 • Telefon +90(212) 512 27 23
 • Telefon ( 2 ) +90(212) 512 27 55
 • Fax +90(212) 512 07 63
 • Özel Sitesi http://www.kamerithalat.com
 • Web Sitesihttp://kamerithalat.Sirkeciport.com
 • E-Postabilgi@kamerithalat.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye ve KKTC
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Büyük Postane Binasına giden cadde üzerinde.

İletişim Formu
Elinchrom stüdyo flaşları / ışık sistemleri türkiye distribütörü.
Kamer ithalat fotoğraf sektörüne 1998 yılında adım atan firmamız; profesyonel ekipmanın, profesyonelce satılacağı ilkesinden hareketle; başladığımızdan bu güne kadar, hep kaliteli, hep alanında isim yapmış ürünlerle çalışmış; bütün ilişkilerinde, verdiği hizmetlerde, teknik destekte, sunumda, eğitimde profesyonelce davranmaya özen göstermiş, bundan geri adım atmamaya çalışmıştır.

Önceliğimiz insani ve ahlaki değerler oluptüketiciye sunduğumuz her ürünün arkasında ismimizle durmaktaülkemizde temsil ettiğimiz her markayı, dünyadaki yerine uygun sistemle, destekle, iş anlayışıyla temsil etmekteyiz.
Profesyonel stüdyo, ürün, reklam fotoğrafçıları/ ındoor, outdoor gelin fotoğrafçıları/ home studio, still life fotoğrafçılar içinisviçre saati şaşmazlığı ve kalitesinde; fotoğraf dünyasında geniş kabul gören, fotoğrafa yön veren profesyonellerce yaygın olarak kullanılan; isviçre ürünü elınchrom paraflaş sistemleri de türkiye'de, kamer ithalat temsilciliğinde ve güvencesinde satılmaktadır.

Bunun yanında tüm dünyada kendisine haklı bir yer edinmiş olan benro; tüm fotoğraf, video tripodları ve aksesuarlarıyla; profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılar için özenle üretilmiş çantalarıyla; özel üretim mefoto tripodlarıyla. ..en güzel fotoğrafların peşindeki, en iyi fotoğraf için, en iyi filtre seçiminin bilincindeki kullanıcılar için ingiliz lee ve alman helıopan filtrelerçalışırken rahatlığı ve özgürlüğü arayan outdoor fotoğrafçılar için; godox taşınabilir, akülü flaş sistemleri. ..dünyadaki en yaygın ve en eski fotoğraf aksesuarları üreticisi alman kaıser. ..tüm bu markaları ülkemizde gururla temsil ediyor; fotoğraf çekenin, fotoğrafçının ihtiyacı olan daha bir çok ekipmanı, malzemeyi profesyonel anlayış ve ilkelerle tüketicisine ulaştırıyoruz.

Herkesin mutlu olacağı, ihtiyaçlarına kolayca çözüm bulacağı, iletişimin sürekli olduğuilkeli, dürüst, güvenli bir ortamda tanışmak dileğiyle. ..
Firmanızı Ekleyin

Sirkeciport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.