Polat Foto
11
Muradiye Mah. Hayyam İş Hanı No: 17 / 20/21/22/23Sirkeci,34100
+90(212) 527 01 97Fotoğrafçılık, günün anını tarihe resmeden bir sanattır. Bu sanatın her zaman daha iyi icra edilmesi gayretinde olan ve teknolojinin imkanlarını sizlere sunmaya çalışan firmamız 1977 yılında fotoğraf malzemeleri satışı üzerine kurulmuş bir aile şirketi olarak Ticaret hayatına başlamış, Geçen 31 senelik süre içerisinde kendimizi günden güne yenileyerek fotoğraf tutkunlarına yeni teknolojiye uygun ürünlerle buluşturmayı hedef kılmış ve Fotoğrafçılık piyasasının önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Günümüzde, yapılan çalışmalar sonucu yurt içinde bir fotoğraf malzemesi toptancısı olmaktan çıkıp Almanya'nın önemli fotoğrafçılık ürünleri ihracatçısı olan UNOMAT INTERNATIONAL firmasından aldığımız Türkiye'de ki tek distribütörlükle de ithalatçı ünvanını almış olup Bu hamle firmamızın ufuklarını geliştirerek, dünyaya açılmasını sağlamıştır. Konusunda profesyonel yaklaşımlar ve çözümler üreten bir firma olma yolunda ilerlemeler kaydetmesine neden olmuştur. Ayrıca günümüzdeki gelişen teknolojiye uzak kalmamak için yapmış olduğumuz çalışmalarımız neticesin dede almış olduğumuz BRAUN ve REFLECTA' nın Türkiye distribütörlükleri ile de ürün ağımızı dahada genişleterek foto ğraf tutkunlarına yepyeni kapılar açmıştır. Bütün bunlar firmanın daha da hızlı büyümesine neden olmakta, ve Türkiye'nin fotoğraf sektörü içinde her geçen gün vazgeçilmez firmaları arasında ki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır. Ülke çapında ki müşterileri, yaygın ve hızlı satış ağı sayesinde, gelişen teknolojiyi de takip ederek POLAT FOTOĞRAFÇILIK müşterilerine bundan sonra her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi kendisine hedef seçerek yoluna devam edecektir.
22420Ziyaretçi
 • Yetkili Erol Polat
 • Adres Muradiye Mah. Hayyam İş Hanı No: 17 / 20/21/22/23 - Sirkeci
 • Telefon +90(212) 527 01 97
 • Telefon ( 2 ) +90(555) 992 25 59
 • Fax +90(212) 522 27 37
 • Özel Sitesi http://www.polatfoto.com
 • Web Sitesihttp://polatfoto.Sirkeciport.com
 • E-Postainfo@polatfoto.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:30 - 20:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hayyam Çarşısı'nın hemen girişinde.

İletişim Formu
Fotoğrafçılık, günün anını tarihe resmeden bir sanattır. Bu sanatın her zaman daha iyi icra edilmesi gayretinde olan ve teknolojinin imkanlarını sizlere sunmaya çalışan firmamız 1977 yılında fotoğraf malzemeleri satışı üzerine kurulmuş bir aile şirketi olarak Ticaret hayatına başlamış, Geçen 31 senelik süre içerisinde kendimizi günden güne yenileyerek fotoğraf tutkunlarına yeni teknolojiye uygun ürünlerle buluşturmayı hedef kılmış ve Fotoğrafçılık piyasasının önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.Günümüzde, yapılan çalışmalar sonucu yurt içinde bir fotoğraf malzemesi toptancısı olmaktan çıkıp Almanya'nın önemli fotoğrafçılık ürünleri ihracatçısı olan UNOMAT INTERNATIONAL firmasından aldığımız Türkiye'de ki tek distribütörlükle de ithalatçı ünvanını almış olup Bu hamle firmamızın ufuklarını geliştirerek, dünyaya açılmasını sağlamıştır. Konusunda profesyonel yaklaşımlar ve çözümler üreten bir firma olma yolunda ilerlemeler kaydetmesine neden olmuştur. Ayrıca günümüzdeki gelişen teknolojiye uzak kalmamak için yapmış olduğumuz çalışmalarımız neticesin dede almış olduğumuz BRAUN ve REFLECTA' nın Türkiye distribütörlükleri ile de ürün ağımızı dahada genişleterek foto ğraf tutkunlarına yepyeni kapılar açmıştır.Bütün bunlar firmanın daha da hızlı büyümesine neden olmakta, ve Türkiye'nin fotoğraf sektörü içinde her geçen gün vazgeçilmez firmaları arasında ki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Ülke çapında ki müşterileri, yaygın ve hızlı satış ağı sayesinde, gelişen teknolojiyi de takip ederek POLAT FOTOĞRAFÇILIK müşterilerine bundan sonra her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi kendisine hedef seçerek yoluna devam edecektir.
Firmanızı Ekleyin

Sirkeciport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.