Sirkeci Foto
11
Muradiye Cad. No: 17-19 Hayyam Çarşısı.Alt Pasaj. Daire: 6Merkez,34100
+90 (212) 514 83 40Hızla gelişen fotoğrafçılık sektöründe eksik olan kısımları tamamlamak üzere harekete geçtik. Kaliteli hizmet, kaliteli satış politikasıyla ne aldığınızı bilerek alışveriş yaparsınız. 15 yıllık deneyim ve tecrübemizi sizlerin tavsiye ve önerilerinizle harmanlayarak daha da ileri gitmek tek hedefimizdir.

Firmamızdan;
Çekim hizmetleri (ürün, düğün, doğum, parti, kurumsal), stüdyo kiralama, paraflash kiralama, proje destek ve bitirme hizmetleri satın alabilirsiniz.

Uygun spot rakamlara D-SLR fotoğraf makinesi ve ona bağlı çanta, tripod üç ayak, hafıza kartı yanında lens çeşitleri, kumandalar, flaş tetikleyiciler, batarya ve pil çeşitleri, şarj aletleri, temizlik setleri, UV ve Polarize filtreler, gripler, stüdyo ekipmanları, reflektörler, paraflash setleri, tepe flaşı aksesuarları, diffüzerler, parasoleyler ve bunun gibi birçok aksesuarı firmamızdan tedarik edebilirsiniz.
Teknik servisimiz bulunmaktadır, profesyonel makinelerin tamir ve bakımları garantili olarak yapılmaktadır.

Gücümüzü samimiyetimizden, bilgimizden, öncü hedef ve kültürümüzden aldık. Sizi memnun ettiğimiz sürece de, gücümüzü katlayacağımızı bilerek, çalışmalarımıza araştırma ve son güncel bilgiler ile donatarak son sürat devam etmekteyiz.
26623Ziyaretçi
 • Yetkili Halise GÜLERYÜZ
 • Adres Muradiye Cad. No: 17-19 Hayyam Çarşısı.Alt Pasaj. Daire: 6 - Merkez
 • Telefon +90 (212) 514 83 40
 • Telefon ( 2 )
 • Fax +90 (212) 514 83 40
 • Özel Sitesi http://www.sirkecifoto.com
 • Web Sitesihttp://sirkecifoto.Sirkeciport.com
 • E-Postainfo@sirkecifoto.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 18:45
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye'ye kargo ile
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sirkeci Tramvay istasyonundan, Gülhane istikametine doğru sola dönünce sırasıyla Garanti bankası, Akbank, Neslihan eczanesi ve 15 metre sağda HAYYAM Pasajı içinde en sağdan Alt Pasajda.

İletişim Formu
Hızla gelişen fotoğrafçılık sektöründe eksik olan kısımları tamamlamak üzere harekete geçtik. Kaliteli hizmet, kaliteli satış politikasıyla ne aldığınızı bilerek alışveriş yaparsınız. 15 yıllık deneyim ve tecrübemizi sizlerin tavsiye ve önerilerinizle harmanlayarak daha da ileri gitmek tek hedefimizdir.Firmamızdan;

Çekim hizmetleri (ürün, düğün, doğum, parti, kurumsal), stüdyo kiralama, paraflash kiralama, proje destek ve bitirme hizmetleri satın alabilirsiniz.Uygun spot rakamlara D-SLR fotoğraf makinesi ve ona bağlı çanta, tripod üç ayak, hafıza kartı yanında lens çeşitleri, kumandalar, flaş tetikleyiciler, batarya ve pil çeşitleri, şarj aletleri, temizlik setleri, UV ve Polarize filtreler, gripler, stüdyo ekipmanları, reflektörler, paraflash setleri, tepe flaşı aksesuarları, diffüzerler, parasoleyler ve bunun gibi birçok aksesuarı firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

Teknik servisimiz bulunmaktadır, profesyonel makinelerin tamir ve bakımları garantili olarak yapılmaktadır.Gücümüzü samimiyetimizden, bilgimizden, öncü hedef ve kültürümüzden aldık. Sizi memnun ettiğimiz sürece de, gücümüzü katlayacağımızı bilerek, çalışmalarımıza araştırma ve son güncel bilgiler ile donatarak son sürat devam etmekteyiz.
Firmanızı Ekleyin

Sirkeciport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.