Sirkeci Muadil Toner Ve Toner Dolum Merkezi

http://tonerdolum.Sirkeciport.com
Sirkeci Muadil Toner Ve Toner Dolum Merkezi
11
Halaskargazi Cad. Yenel Apt. No:122/1Osmanbey,34100
+90(212) 240 15 15Sirkecide ve Sirkeci çevresine, toner dolum ve muadil toner hizmeti veren firmamız çeyrek asırlık tecrübesi ile, toner dolum, muadil toner, kartuş ve kartuş dolumları konusunda orjinal toner kalitesinde hizmet vermeye devam etmektedir. 2000 yılında kurulan Sirkeci Print Muadil Toner ve Toner Dolum Merkezi firmamız, Sirkecide ve Sirkeci çevresine hitap ederek, Hp, Xerox, Canon, Samsung, Kyocera, Epson, Lexmark gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini hızlı servis, uygun fiyat ve yüksek kalite sunarak gerçekleştirmektedir. Müşterileri arasında, küçük ve orta ölçekli kobiler, kamu daireleri, kurumsal firmalar ve Türkiye genelinde bayileri olan firmamız Bilgisayar, Türkiye pazarında, kurum ve kurumların sürekli dokümantasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermekte ve yaygın markaların tüm toner ve kartuşlarının dolum hizmetinin yanında ithal muadil ürünlerin de hızlı ve sürekli bir şekilde temin ve hizmetini sağlamaktadır. Tecrübesiyle her zaman en iyiyi sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini daima ilk koşul kabul eden firmamız, yenilikçi kimliğiyle sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir. Teknolojik altyapısı, sarf malzemeleri sektöründeki benzersiz deneyimi ve oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Sirkeci toner kartuş dolum merkezimiz, üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde TSE standartlarının da üzerine çıkmayı hedeflemektedir. Sirkecide Kurumsal firmaların Toner dolum ve Toner yenilemede tercih ettiği tedarikçilerin başında gelen FİRMAMIZ Bilgisayar, dolum tesisini 10 yılda laboratuar ortamına getirmiş,  markalarını geliştirmiş bir firma olmasının yanında, fakslı yazıcılar, matris yazıcılar, renkli yazıcılar, mürekkepli yazıcılar, S.B Laser ve tarayıcıların da satışını gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerine doğru yazıcıyı satın almaları konusunda danışmanlık yapmaktadır. Bilgisayar sarf malzemeleri alanında en iyi ve kaliteliyi sunan firmamız, kartuş toner dolumu yaptırmanın ne kadar düşük maliyetli ve güvenilir bir yöntem olduğunu müşterilerine kanıtlamaktadır. Sirkecide ve Sirkeci semti çevresindeki, bireysel kullanıcılar, kurum ve kuruluşlara sesleniyoruz!.. Eski Toner ve Kartuş dolum sistemlerini, çalışma şekillerini unutun!.. Çeyrek asırlık tecrübesi ile , Toner Dolumlarınızı son sistem teknoloji ile, kaliteli, full doluluk oranı, orjinal toner baskı kalitesinde ve baskı sayısına ulaşacak şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle Muadil Tonerde marka çeşitliliği ve Toner dolumundaki kalitesi ile  aradığınız tek adrestir. Çeyrek asırdır, bizlere güvenen, bireysel kullanıcılarımıza, kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ederiz. SİRKECİ MUADİL VE ORJİNAL TONER DOLUM MERKEZİ  olarak her zaman bu ilgi ve sevgiye layık olabilmek sektörde kendimizle yarışarak, hizmet kalitemizi fiyat - kalite politika çıtamızı her geçen gün daha yukarıya çıkartmak için çalışmaktayız.
6811Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
  • Servis Saatleri08:30 - 19:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bimex

İletişim Formu
Sirkecide ve Sirkeci çevresine, toner dolum ve muadil toner hizmeti veren firmamız çeyrek asırlık tecrübesi ile, toner dolum, muadil toner, kartuş ve kartuş dolumları konusunda orjinal toner kalitesinde hizmet vermeye devam etmektedir.2000 yılında kurulan Sirkeci Print Muadil Toner ve Toner Dolum Merkezi firmamız, Sirkecide ve Sirkeci çevresine hitap ederek, Hp, Xerox, Canon, Samsung, Kyocera, Epson, Lexmark gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini hızlı servis, uygun fiyat ve yüksek kalite sunarak gerçekleştirmektedir.Müşterileri arasında, küçük ve orta ölçekli kobiler, kamu daireleri, kurumsal firmalar ve Türkiye genelinde bayileri olan firmamız Bilgisayar, Türkiye pazarında, kurum ve kurumların sürekli dokümantasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermekte ve yaygın markaların tüm toner ve kartuşlarının dolum hizmetinin yanında ithal muadil ürünlerin de hızlı ve sürekli bir şekilde temin ve hizmetini sağlamaktadır.


Tecrübesiyle her zaman en iyiyi sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini daima ilk koşul kabul eden firmamız, yenilikçi kimliğiyle sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir.Teknolojik altyapısı, sarf malzemeleri sektöründeki benzersiz deneyimi ve oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Sirkeci toner kartuş dolum merkezimiz, üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde TSE standartlarının da üzerine çıkmayı hedeflemektedir.Sirkecide Kurumsal firmaların Toner dolum ve Toner yenilemede tercih ettiği tedarikçilerin başında gelen FİRMAMIZ Bilgisayar, dolum tesisini 10 yılda laboratuar ortamına getirmiş,  markalarını geliştirmiş bir firma olmasının yanında, fakslı yazıcılar, matris yazıcılar, renkli yazıcılar, mürekkepli yazıcılar, S.B Laser ve tarayıcıların da satışını gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerine doğru yazıcıyı satın almaları konusunda danışmanlık yapmaktadır.


Bilgisayar sarf malzemeleri alanında en iyi ve kaliteliyi sunan firmamız, kartuş toner dolumu yaptırmanın ne kadar düşük maliyetli ve güvenilir bir yöntem olduğunu müşterilerine kanıtlamaktadır.Sirkecide ve Sirkeci semti çevresindeki, bireysel kullanıcılar, kurum ve kuruluşlara sesleniyoruz!..Eski Toner ve Kartuş dolum sistemlerini, çalışma şekillerini unutun!..Çeyrek asırlık tecrübesi ile , Toner Dolumlarınızı son sistem teknoloji ile, kaliteli, full doluluk oranı, orjinal toner baskı kalitesinde ve baskı sayısına ulaşacak şekilde gerçekleştirmektedir.Özellikle Muadil Tonerde marka çeşitliliği ve Toner dolumundaki kalitesi ile  aradığınız tek adrestir.

Çeyrek asırdır, bizlere güvenen, bireysel kullanıcılarımıza, kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ederiz. SİRKECİ MUADİL VE ORJİNAL TONER DOLUM MERKEZİ  olarak her zaman bu ilgi ve sevgiye layık olabilmek sektörde kendimizle yarışarak, hizmet kalitemizi fiyat - kalite politika çıtamızı her geçen gün daha yukarıya çıkartmak için çalışmaktayız.
Firmanızı Ekleyin

Sirkeciport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.