Ütes Elektronik
35
Ankara Cad. Atabay Merkez İş Hanı Giriş Kat No: 55/6Sirkeci,34100
+90(212) 527 38 731994 yılından beri sektörde hizmet veren Ütes Elektronik, güvenilir ve uzman ekibiyle amatör ve profesyonel her türlü fotoğraf makinesi ve video kamera tamiri için sizlerin hizmetinde olmaya devam etmektedir. Broadcast Profosyenel kamera ve fotoğraf makinasının ikinci el alımı satımı tamiratı yapılır. Her türlü yedek parçayı sizler için temin edebilen Ütes Elektronik, aynı zamanda ikinci el alım ve satım hizmetiyle güvenilir bir alışverişin doğru adresidir. Satış öncesi olduğu kadar satış sonrası desteği ve ilgisi ile de yakaladığı hizmet standardı çizgisini koruyan firmamız, Sirkeci'de en aranılan teknik servislerden birisi olma özelliğini sürdürmektedir.
46411Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ankara Caddesi'nden Valiliğe çıkan yol üzerindeki Atabey Merkez İş Hanı'nın giriş katında.

İletişim Formu
1994 yılından beri sektörde hizmet veren Ütes Elektronik, güvenilir ve uzman ekibiyle amatör ve profesyonel her türlü fotoğraf makinesi ve video kamera tamiri için sizlerin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Broadcast Profosyenel kamera ve fotoğraf makinasının ikinci el alımı satımı tamiratı yapılır.


Her türlü yedek parçayı sizler için temin edebilen Ütes Elektronik, aynı zamanda ikinci el alım ve satım hizmetiyle güvenilir bir alışverişin doğru adresidir. Satış öncesi olduğu kadar satış sonrası desteği ve ilgisi ile de yakaladığı hizmet standardı çizgisini koruyan firmamız, Sirkeci'de en aranılan teknik servislerden birisi olma özelliğini sürdürmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Sirkeciport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.